Şirket Profili

2010 yılından itibaren Kayseri Pınarbaşı ilçesinde Toros Dağlarının eteklerinden beslenen Doğal Kaynak Suyu Üretiminde deneyim sahibi olan Atlantis Su her geçen gün Teknolojik ve sağlıklı bir üretim gerçekleştirmektedir.

şirketimizin Misyonu ; kaynağından sağlıklı ve hijyenik bir şekilde nihaiyi tüketiciye ulaşana kadar, yetişkin, genç ve çocukların yaşam kalitelerini arttıran, sağlıklı bir yaşam sunan Avrupa standartlarında üretim ile bölgesine ve Türkiye’ye kaliteli ürün sunmaktır.

Her zaman yeniliklere imza atmayı hedefleyen Atlantis Su; Ar-Ge ve İnovasyon çalışmalarına büyük önem vermektedir. Üretim konusunda, bölümünde uzman, genç ve dinamik arkadaşlarla çalışmayı amaç edinmiştir. Su üretiminin yanın da Yeni Ürün çalışmaları ile yakın zaman da ürün gamını artırmayı hedeflemiştir

Atlantis Su Ürün Ailesi ; 0,33 lt, 0.5 lt, 1.5 lt, 5 lt Pet Şişe su, 19 lt Damacana ve Kutu su olmak üzere çeşitlenmektedir.

Atlantis Su, bölgesinin genç ve dinamik su şirketlerinden biri olarak dünya standartlarında bir marka olmayı birinci hedef olarak benimsemiştir.

Atlantis Su, ürünlerini tüketicilere sunarken ürünlerinin ultra-hijyenik, sağlıklı ve lezzetli olması prensipleriyle hareket etmektedir. Bu prensipten hareketle Atlantis Su, tüketicilerin beslenme gereksinimlerine uygun, bilimsel olarak sağlığa olan faydası tamamen kanıtlanmış, ürettiği suyun besinsel içeriği mevcut yasal mevzuata uygun ürünler üretmektedir.

Hijyenik ve sağlıklı su üretip, tüketici talepleri doğrultusunda hizmet sunarak müşteri memnuniyetini artırmak.

Gıda güvenliği ve Çevre Yönetimi ile ilgili tüm yasal mevzuatlara ve standartlara uygun üretim yapmak.

Gıda güvenliği açısından oluşabilecek tüm tehlikelerin oluşmadan tedbirlerini almak. Müşteri memnuniyeti sağlamak için tüketici beklentilerinin belirlemek.

Sektörümüzdeki gelişmelere paralel şekilde kalite standartlarının sürekli iyileştirilmek